Sraz domainerů v Praze

23.6.2011 se bude konat sraz domainerů v Praze. Akce proběhne pod záštitou sdružení CZ.REG, tj. lidí, kteří stojí za projekty dAukce, netAukce a SWORP.  Jedná se o takovou menší variantu Domain Day, kde se ale bude více mluvit o domainingu v ČR/SR.

Diskutovat se bude hlavně o zákulisí domainerské scény. Například se dozvíte o neveřejných prodejích .cz domén, informace ze zákulisí netAukce a měla by probíhat i nějaká ta doménová dražba. Je potvrzena účast několika zkušených domainerů, kteří jsou ochotni prý pustit nějaké to know how.

Celá akce by se měla nést v trochu komornějším duchu na rozdíl od masivního domain day. Doufám, že se konečně někdo odhodlá a rozjede pořádný domain brokerage. Takže pokud máte například dobré domény a nevíte jak je udat, tak možná právě zde najdete někoho kdo jí za pořádnou provizi zkusí prodat.

Jestli jste z Prahy anebo okolí rozhodně tuto akci navštivte. Pokud by se vydařila mohla by se stát pravidelnou záležitostí a to by bylo super, protože velké akce jako domain day už se zřejmě nikdy konat nebudou.

Podrobné informace a návod jak se na aukce dostat najdete zde. Kdyžtak do poznámky v přihlašovacím formuláři vyplňte 404M.COM. Čtenáři 404m.com by tak měli získat voucher na jedno pivo ;)

Bouhžel mě na akci zřejmě neuvidíte. Takže mi nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu (budou tam hostesky, spousta piva a grilování) a ať naberete co možná nejvíce know how!

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

17 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.