Podnikavci z Tábora a okolí nedáme sraz?

Když koukám na statistiku GA, tak mě celkem překvapuje kolik sem chodí lidí z Tábora a okolí. Pokud by byl zájem mohli by jsem rozjet pravidelná setkání. Účelem by bylo získat nové kontakty, povyměňovat zkušenosti a samozřejmě hlavně dobře pokecat nejen na téma pyžamového podnikání. Nabízí se možnost najít společníky, anebo možná i investování. V mém okolí je strašně málo lidí zabývajících se vyděláváním peněz. Počítám, že spousta z vás je na tom podobně, tak proč to nevyřešit pravidelnou session a poznat nové lidi? Vítání jsou naprosto všichni.

Takže kdo je z Tábora, anebo okolí, popřípadě by přijel z větší dálky (Písek, Jindřichův Hradec, ČB)? Je potřeba převzít iniciativu a shánět kontakty, což je základ úspěšného podnikání ;)

Edit 31.3.2011: Tak domluveno první sraz podnikavců bude 6.4.2011 viz. stránka http://404m.com/sraz-podnikavcu-v-tabore/

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

12 Comments

 • Jonáš Kopp

  Jsem z Jindřichova Hradce, docela bych se ukázal - takže já jsem pro. :-)

  (0)
 • Určitě bych se rád zúčastnil pokud něco bude a to ať v táboře nebo kdekoli v plzeňském nebo jihočeském kraji.
  V tuhle dobu sice píši bakalářku a budou následovat státnice, ale v letním čase řekněme od června by pro mě podobné setkání bylo nejlepší start do online podnikání! Takže má účast je na 90% !

  (0)
 • S těma kontakty v okolí jsem na tom podobně.. pusto. Já bych i do Tábora zajel. Byl bych i ochoten i nabrat někoho po cestě z Jihlavy, kdyby byl zajem.

  (0)
 • Angelo

  Já jsem z Pacova (20km od Tábora). Do Tábora jsem chodil ještě loni na střední na průmku. Kdyžtak Táboráci napište na ICQ 330365354.

  (0)
 • admin

  Ok tak uvidíme kolik lidí se ještě přidá a můžu to začít organizovat. První zkusíme dát příští týden :)

  (0)
  • admin

   Proto jsem to naplánoval na 6tého. Pokud se dohodneme můžeme vytvořit rovnou nějaký jihočeský trip do Prahy. ve více se to lépe táhne ;)

   (0)

Comments are closed.