Google si zapoměl registrovat doménu

Největší internetový vyhledávač na světě nedávno přišel s převratnou změnou, která má odrovnat jakoukoliv budoucí konkurenci. Instantní vyhledávání sice nesedne každému, ale rozhodně ukazuje jakým obrovským hardwarovým zázemí google disponuje. Ostatně do projektu bylo nalito poměrně hodně prostředků. O to více překvapí, že si google jaksi pozapomněl registrovat doménu googleinstant.com.

Google se tak musí pustit do souboje o doménu. Vzhledem k tomu, že má registrované poměrně velké množství TM a vyškolené právní oddělení dá se předem odhadnout výsledek. Ostatně i dříve byl google velice úspěšný v právních sporech ohledně zneužití jeho TM. Otázkou je jestli by nebylo jednodušší registrovat si doménu, ještě dříve než o něm tiskové oddělení vydá oficiální prohlášení.

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

3 Comments

 • Markety.sk

  Aspon tie .com by si naozaj mohli ustrazit, ostatne TLD su tony ktore parazituju na TM Googlu, napr. aj .sk domen je plno.

  (0)
 • Tak je to dosť blbé, že na to zabudli. Každopádne držím palce majiteľovi domény - bodaj by Google spor prehral (síce som fanúšik Google v niektorých veciach, no v niektorých ho zase neznášam, tak aspoň by mi to doprialo trochu škodoradosti :) )...

  (0)
 • Nemyslím si, že by to byla tak zajímavá doména a že by si jí G nechal jen tak vyfouknout. Tady jde podle mě o Branding a s tím nemá doména googleinstant nic společného.
  A jestli na ní bude nějaký příživník vydělávat, jistě jí G nějak zpracuje.

  (0)

Comments are closed.