Sworp rozjíždí svoji vlastní partnerskou síť

Tak tu máme po WebExSys další affiliate síť, tentokrát pod systémem na parkování českého a slovenského traffiku Sworp. Systém byl dlouho laděný a teď přichází do ostrého provozu. V současné době můžete propagovat 8 affiliate programů. Jeden je pozastaven. V blízké budoucnosti  se chystají další.

Odměna partnerů se pohybuje mezi 6 až 50%, což je na české poměry hezký luxus. Oproti konkurenci nabízí kromě rozsáhlých statistik také generování skrytých affiliate kódů. Prostě si zadáte URL programu a následně je vygenerována stránka, která přesměruje návštěvníka na partnerskou síť. K dispozici je html, javascript nebo PHP přesměrování, což se hodí hlavně na místa, kde se vyskytují škodolibí návštěvníci.

Na první pohled se může ovládání celé sítě zdát poměrně složité, ale po chvilce tápání se do toho jistě dostanete. Pokud vás nezajímají nějaké kanály, anebo detailní statistiky pak stačí kliknout na Bannery a odkazy zadat kampaň,cílovou stránku a vybrat jeden z bannerů. Celá síť, ale umožňuje daleko více. Až se s tím trochu poperu tak přinesu detailnější návod.

Z dosavadních partnerských programů by jsem chtěl poukázat hlavně na žertovné předměty a powerball, které by se mohli hodit jako náhrada za PPC reklamu na stránky s flash hrami. Pokud zrovna na adsense nejede reklama na nějakou novou hru bývá to celkem krize, kde je hodně kliků za málo euro. Další zajímavý program, který je bohužel vypnutý je affiliate na daukce.cz. Až ho rozjedou tak zkusím udělat nějakého robota co bude pravidelně informovat o doménách vhodných k odchytu. Mám na to pár hezkých nástrojů, které se teď flákají ;)

No co dodat k nové partnerské síti. Snad jen to, že kdo je už registrovaný k Sworp tak se nemusí znovu registrovat, protože oba programy jsou propojené.

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

10 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.