Přišel mi dopis s modrým pruhem

Tak dneska mě překvapil dopis s modrým pruhem. Naštěstí žádné předvolání ani obíhání úřadů. Jednalo se o jakousi virální akci ODS. Odesilatelem byla firma U&WE Advertising s.r.o. Uvnitř byl propagační leták Občanské Demokratické Strany. Vypadá to, že někdo vycrawloval (nechci psát vytuneloval, protože v souvislosti s ODS by to mohlo být špatně pochopeno) databázi podnikatelů a pak jim rozeslal propagační letáky. Rozhodně se jedná o originální řešení to se musí uznat.

Ale to nejlepší teprve přijde když si přečtete:

Jste to právě vy, živnostníci a drobní podnikatelé, na nichž v době krize závisí sociální stabilita. A jste to zase vy, kdo brzo nasměřuje naší ekonomiku k prosperitě. ODS si to dobře uvědomuje. Proto stála, stojí a bude stát na vaší straně.

Páni, člověku hned stoupne ego když si to přečte. Najednou má pocit, že právě na něm závisí osud naší republiky a blaho národa. Trochu se při tom zasmějete a pak vám tak trochu dojde, že to je vlastně pravda. No možná by bylo na čase lidi více motivovat a ne odrazovat blbostma jako je nemožnost podat VIES formulář neelektronicky, registrovat se k DPH když Vám google vyplatí pár tisíc měsíčně. Vemte si jen kolik je dalšího papírování kvůli adsense. No škoda řečí. Jestli po nás chtějí soudruzi z jakékoliv strany, aby jsme se jim postarali o světlé zítřky tak ať nám k tomu připraví alespoň nějaké podmínky :(

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

15 Comments

 • Fit

  Naprosto výstižně napsáno. Plný souhlas... Já už se taky zase začínám "těšit", co si zase vymyslí nového. Zřejmě se řídí heslem: Čím komplikovanější, tím lepší...

  (0)
 • Adresy živnostníků se nemusí shánět na webu, ale mohou být jednoduše a poměrně levně zakoupeny. Myslím, že databázi spravuje ČSÚ a všichni živnostníci stojí cca 20.000 Kč (a každý měsíc dostanete za pár set korun update).

  (0)
 • Berlin

  prostě papírový spam, měl by na to být stejný metr jako na emailový spam

  (0)
 • Mě zatím nic nepřišlo, zato sem dneska měl tu čest vidět komika Zemana při komediálním náboru nových klaunů. :-D

  Čím víc budeme muset papírovat, tím líp! To je přeci jasné. Peníze za nakoupený papír zvedne papírenské podniky z červených čísel a vetší byrokratická zátěž vytvoří nové pracovní místa státním úředníkům. Jak jinak chcete soudruzi přerozdělovat nechutné jmění vykořistěné z pracujícího a kvůli nám i nepracujícího lidu z nás podnikatelů - kapitalistických zazobanců a státokazů?

  (0)
 • Podle mne standartní situace. ODS rozesílá živnostníkům a podnikatelům, ČSSD zase rozdává letáky před sociálkou, že jim nenechají snížit p=odpory v nezaměstnanosti a sociální dávky. Prostě každá strana je zaměřena na jiný segment lidí.....

  (0)
 • Mě už to s politikama přestalo bavit. Kamarád mě oslovil s projektem http://www.vymentepolitiky.cz/, který se mi líbí naprosto s ním souhlasím a podpořím ho minimálně solidní reklamní kampaní na svých serverech. Kdo se chcete jakkoliv přidat, zapojit nebo jen projekt podpořit, třeba hláškou na blogu tak klidně do toho. Nejde o žádnou konkrétní politickou stranu, ani o určování politického smýšlení. Je to jen snaha říct lidem, že jít volit má smysl a že volení někoho jiného než trojkoalice ČSSD, ODS, Komunisti není vyhozený hlas.

  (0)
 • Cadyshack

  Také mi přišel letáček od ODS, odeslaný agenturou U&WE ADVERTISING s.r.o. Připojuji se k ostatním a všem doporučuji juknout na http://www.vymentepolitiky.cz/

  Pokud chcete změnu, třeba vám tyto stránky pomohou... Doufám že se změny někdy dočkáme...

  (0)
 • Maj chlapci asi nějak zastaralou databázi. Mě to přišlo včera, dnes manželce, ale ta již 4 nepodniká.

  (0)
 • Jeníček Oldřich

  Přišel mi rovněž dopis s modrým pruhem. Považuji za skandální, že politická strana si dovolí zneužívat databázi podnikatelů k podlé předvolební akci. Nejprve jsem chtěl podat trestní oznámení pro znužití této databáze ale pak jsem si uvědomil, že v tomto státě je používání nedemokratických totalitárních metod zřejmě běžná praxe. Po tomto excesu rozhodně ODS volit nebudu!!!

  (0)

Comments are closed.