EuroAdSensu už se nevyhnete

euro2Včera mi dorazil kamarádky laděný email z google adsense, kde mi bylo zděleno, že by bylo fajn, kdyby jsem přešel an zobrazování částky v eurech.

Inu nějak mi to bylo stejně úplně ukradené, jestli tam vidím dolary nebo eura. I když spíše by jsem tam preferoval ty dolary, protože za domény platím taky dolarama, takže pak člověk nemusí složitě přepočítávat, jestli už si doména na sebe vydělala a kolik MFA chybí k dobrému zisku (u MFA nebo minisite, které neporušuje žádné TM se považuje obecně za úspěch 5 USD/měsíc).

Celý proces přeměny mi sice trval cca 20 minut, ale většinu z toho zabralo znovu přečtení smluvních podmínek. Trochu jsem se bál jestli tam google nepřidal nějaké novinky. Když nad tím zpětně uvažuju, tak si nepamatuju, že by tam zůstal zákaz na alkohol a hazard. Ale mohlo mi to utéct, některé pasáže byly opravdu nudné.

Mimochodem debata o převedení adsense účtu z USD na EUR je také na webtrhu. Pár lidí tam psalo něco o tom, že se provize zdají být větší. Já jsem za těch 24 hodin zatím žádný velký nárůst nepozoroval.

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

13 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.