Google Page Rank přepočet je tu!

google.pngJe toho plný webtrh! Google začal přepočet! Všmli jste si? Já jsem si teda ničeho nevšiml. Asi je to tím, že většina webů, které sleduju už díky různým penalizací všechen Google Page Rank ztatila. Těch pár kousků co mám na backlinks a vydělávají nějaký ten dolar na renew si otestuju přímo u nich.

Takže otestujte svůj google page rank. Za každý web kde rank povyskočil si dejte panáka na oslavu a za každý kde spadnul si dejte jeden panák na zažehnání trpké chuti. Dříve jsem strávil i několik hodin sledováním, kde se co pohnulo a procházením struktury stránek webů, po každém přepočtu. Dneska jsem se na to nějak vykašlal. Peníze z DirectoGlobal stále proudí i přesto, že nemohu žádný GPR nabídnout, průměrné kliky z adsense jsou na ročním maximu a každá měsíc roste návštěvnost. Takže by jsem měl být vlastně rád, ale stejně mám takový nepříjemný pocit. Nic na tom, že se mi podařilo udržet alexa rank po prázdninách pod 200K a zajistit si tak 778. příčku v ČR a 1455. v SR. Prostě stejně to člověka mrzí že má GPR 0.

Když to s google nešlo po dobrém rozhodl jsem se, že místo budování GPR si naprogramuju robota na kradení Google Page Rank! Takže kdo má málo GPR tak si může také nějaký nechat nakrást:

http://cybersquatting.cz/gpr_zlodej/index.php

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

16 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.