Profesionální nástroj pro MFA developery

matrixface.jpgZákladem v MFA bizu je mít přehled. Sledovat trendy. Jakmile se objeví nějaká novinka na trhu nebo nová dotace státu, musíte už mít připravenou sadu MFA a okupovat přední příčky seznamu. Takhle jednoduše by se dalo shrnout jak začít s MFA.

V reálu je to trochu složitější. Nové produkty už mají silnou marketingovou podporu i na internetu, vládní dotace se neschvalují každý měsíc. Musíte proto umět hledat. MFA developer podobně jako domainer musí umět procházet seznamy a hledat v nich malá zrnka písku z kterých posléze postaví hrad. Není to jednoduché a pro mnoho lidí to ani zábava (já stále tvrdím, že dělání MFA nebo minisites musí hlavně bavit).

V dřívějších dobách jsem prodával seznamy nejhledanějších slov na seznamu. Šli pěkně na dračku i když nebyly zrovna nejlevnější. Celkem jsem vypustil tušim 3 verze s odstupem několika měsíců. Pak jsem se zavázal, že budu za paušál dodávat jen jednomu člověku, proto ani už další nevydávám. Nejsem ale sám, kdo dokáže naprogramovat robota na hromadění dat.

Včera mě oslovil uživatel elixido z webtrhu, jestli by si na mém blogu nemohl pronajmout na delší dobu reklamní plochu. Ovšem to co nabízí mě velice zaujalo. Jedná se o aplikaci, která dokáže nejen najít ke slovům hledanost, ale z google adwords vytáhne doporučenou cenu za klik. Co se mi opravdu líbí, je že zadáte stránku konkurence a zjistíte si které slova tam vydělávají nejvíce. Kompletní popis najdete přímo na stránkách tvůrce, včetně video ukázky, kde uvidíte v čem je opravdová síla tohoto produktu.

Mimochodem elixido tady nemá reklamu jen tak zdarma. Vyjednal jsem pro vás discount :). Pokud zadáte při objednávce do políčka pro slevový kód SPONZOR404M tak budete mít celý skript o 100Kč levnější.

Přímo autora se můžete na detaily ptát na webtrhu.

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

13 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.