Nový wow projekt před spuštěním

Tak díky Whiterovi z webtrhu (doména) a Mr. Frenzimu (tip na design) mám v podstatě vše připravené k spuštění. U designu je sice jasné, že se jedná o fan šablonu a ne adsense ready made. Osobně mám s ready made šablonami lepší zkušenosti než s klasickými. Například cn130.com měl v porovnání s 404m.com obecně lepší CR 0,75% vs 0,59% v době kdy jsem na obou testoval adsense nad a pod příspěvkem. Teď je na cn130.com k zakoupení reklama přes adwebio.com. Navíc se do ready made šablon lépe vkládá reklama. Většinou jsou na to zvláštní soubory, kde si můžete pohrát i přímo s PHP, takže není problém měnit design reklam, nebo na základě původu návštěvníka nasadit i něco jiného.

Ale zpět k projektu. Základ mám hotový a teď jen vydat pisálkům povel k psaní. Chci to vést spíše jako osobní deníky hráčů wow, než čistě portál o samotné hře. Trochu bulvárnějšího přístupu by česko/slovenské wow scéně rozhodně prospělo. Serióznější portály se tomuto snaží výhybat, což chápu a je to tak správně. Teď bude záležet na pisálcích jak moc si budou chtít na článcích honit ego. S trochou virál marketingu by neměl být problém dostat tento bulvární wow multiblog do povědomí komunity. Průběžně budu informovat jak se to vyvíjí.

Btw: stále hledám další pisálky. Podmínkou je namakaná postava na ofiku, kterou se můžete pořádně pochlubit. Finanční odměna za psaní článků je samozřejmostí ;)

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 121 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

6 komentářů

 1. kiwwisk napsal:

  Ahoj :-)
  asi máme společné záměry, ale já se rozhodl ne pro WoW, to je už pro mě pasé, ale pro Diablo 3.

  Nový web jsem právě dnes spustil:

  http://www.diablo-3.cz

  Uvidím, jestli ta pomlčka bude na škodu, ale ta doména mi přišla na to vhodná...

  K.

  (0)
 2. Whiter napsal:

  Osobne som nikdy nemal pochopenie pre tieto hry, moj spolubývajucí to dokazal hrať celý den, behať si tam a tešiť sa z nových hračiek čo získáva :)
  Našťastie je to už rok čo som vymenil moju hru trackmania nations za domeny a zarábanie na nete :)
  GL nech sa ti darí s projektom a doména poslúži dobre, na parkingu aj tak wowmaniaci moc na reklamy neklikajú :)

  (0)
 3. Switch napsal:

  Nezačínáš s tím webem náhodou o pár let později? Webíků o WoW už jsou desetitisíce.

  (0)
 4. alesi napsal:

  Nejen o par let pozdeji nez si mel, ale zacinas s tim v dobe kdy WoW zacina byt postupne valcovano jinymi hrami... Nehlede na presycenost internetu timto tematem :) jsem zvedavy co z toho vytahnes

  (0)
 5. Adwebio napsal:

  To je dobře, že děláš pěkný WOW projekt. Na Adwebio jsme konečně vyřešili problém s rychlostí načítání stránek, takže se těším, až ten projekt brzy uvidím v nabíce.

  (0)
 6. ShaiMagal napsal:

  Hraju WoW už 5 let :-)
  A mám namakanou postavu na ofiku, ale nevím vůbec o čem bych měl psát xD

  (0)