Nic, ale naprosto nic se neděje… 2

Už je to pár dní co se nic nestalo a já mám trochu výčitky, že jsem nic nového nenapsal. No já toho ani poslední dobou moc nového neudělal. Pokud jste na tom stejně a jen čtete místo aby jste něco užitečného udělali tak doporučuji přečíst vyjádření paní Ilony Filípkové z General Registry na článek General Registry opět jako ve středověku? Pokud máte chuť někoho povzbudit tak můžete tak učinit zde v diskuzi. Ahyde totiž neprošel do druhého kola v nějaké soutěži. Napište mu něco hezkého. Budete mít pocit, že jste udělali něco užitečného.

Jestli sháníte nějaké anglické čtení o minisites doporučuji chefpatrick.com, nezapomeňte kouknout i diskuzi pod článkem. Jsou tam docela hezké útržky dost cenného know-how.

Když už jsme u těch minisites, pokud máte zájem koupit celkem hezké české finanční .info domény a text k nim, co vystačí na minisite u každé, můžete navštívit mojí aukci na webtrhu.

Pokud by jste chtěli koupit nějakou reklamu za cenu zpětných odkazů na některých stránkách, co vlastním, navštivte můj post na webtrhu. Odkazy jsou prodávané přes directo.cz, takže můžete nakoupit okamžitě přes paypal. Post aktualizuji každý den, podle toho co se uvolní.

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

4 komentáře

Komentáře jsou vypnuté.