Chcete prodat odkazy na stránce?

Poslední dobou mě dost štve adsense, výdělky padají a stránka už nedá ani 10 USD/měsíc. Zkoušel jsem backlinks.com, což jse skvělí systém pro MFA stránky. Dokáže v pohodě u domény s PR2 a víc vydělat na registrační poplatek, ale zase na druhou stranu mít na stránce reklamu v angličtině popřípadě v nějakém čajovém písmu je opravdu ideální pro MFA. V případě 404m.com jde tak trochu o citovou záležitost a tak by jsem byl radši za něco českého co by zároveň návštěvníkům mohlo přinést i nějakou zajímavou příležitost ke koupi. Bouhžel adsense v poslední době zlobil. Stále se opakující reklami, které už nikoho nezajímali. Zkusil jsem hodit teda adfox, ale zde se zobrazovalo také pořád jedno a to samé. Přemýšlel jsem i o přímém prodeji, ale pokud by jsem chtěl prodávat více slotů tak zase hlídat každý měsíc kdo si co prodloužil a kdo ne. Prostě jsem si říkal, že by se hodil nějaký backlink systém, který by si vzal provizi za to, že se mi postará o reklamu. Před pár dny koukám na blog slovenského bratra domainera a koukám že tam má nějakou novou zajímavou reklamu. Jelikož Tom@s většinou najde zajímavé věci, viz. třeba tip na backlinks, díky kterému prodloužil život pár mích domén, rozhodl jsem se to prověřit důkladněji. Naštěstí o nové službe hned referoval v článků. Rychle jsem si to pročetl. Jedná se o novou službu directo.sk resp. directo.cz. V podstatě je postavená na klasickém modelu legendárních textlinkads, ale cenu odkazu na stránce si volíte sami. V krátkosti se prostě zaregistrujete, řeknete si kolik chcete za reklamu dostávat a kolik slotů s ní prodávat. Umístíte na stránku PHP kód a je to doma. Čekáte zda si někdo reklamu koupí.

Takže podsud je vše v pohodě, bouhžel narozdil od zmíněných systému nemají žádný plugin do WP a hrabat do něčeho co jsem neudělal se mi za míň jak 1000/hodina nechce. Napadlo mě že by jsem si mohl nějaký widget do WP udělat sám. Našel si na netu lehký tutotial a snad funguje. Prostě jsem předělal hellow word widget, nic super programátorské v tom není. :)

Pokud to někdo budete chtít použít takmůžete stáhnout na: http://404m.com/soubory/directo.zip

Uvnitř by mělo stačit změnit jen číslo 46 na vaše + css změny podle potřeby. Jinak jsem v podstatě do funkce sampleHelloWorld() nakopíroval kompletní kód co mi to vygenerovalo na directo.cz. Samozřejmě bez <?php a ?> a dále bylo nutné dát první jacascriptový řádek do echo + před uvozovky zpětné lomítka.

Za funkčnost ale neručím.

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

11 komentářů.

Komentáře jsou vypnuté.