Nechte si ohodnotit stránky

Na internetu existuje nespočet systému, které dokáží ohodnotit jak stránky tak i doménu. Většina z nich jsou nepoužitelné automaty, ale některé jsou zajímavé. Občas se totiž dozvíte z automatické analýzy zajímavé informace. Projděme si postupně nejzajímavější automatické roboty.

Estibot.com – Automaticky dokáže detektovat keyword v doméně. Zobrazí i zdali jsou volné alternativní tld k doméně. Cenu pak vypočítá i vzhledem k předpokládané návštěvnosti. Doménu 404m.com ohodnotil na 890 USD a včetně stránek na 1200 USD. Jako jeden z mála robotů dokáže vypočítávat hodnotu domény pro různé LLLL paterny.

Yourwebsitevalue.com – Na základě počtu odkazů, ranků a předpokládané návštěvnosti udělá analýzu stránek a ohodnotí je. Například 404m.com ohodnotil na 54 USD.

Cwire.org – Analyzuje stránky a vyhodí seznam možnách výdělků. Ke každému přidá i potenciální zisk. Je zajímavé, že 404m.com přiřadil GPR na 0.01. Peněžní hodnota je 229 USD.

Smartpagerank.com – Tento nástroj používám často. Dokáže o stránce zjistit velké množství informací během velmi krátké doby. Zároveň nalinkuje i archive a alexu. Ulehčí to pak hledání. Zároveň má automatické ohodnocení stránek. 404m.com by stálo 60 USD

Share Button
(0)(0)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

3 komentáře

  • frances

    Nazdar prosimte rekni mi duvod proc ti ten Estibot.com ohodnotil tu domenu http://404m.com tak vysoko? vzdyt ciselnych LLLL.com domen je jeste plno ne?

    (0)
  • Pooky

    Já taktéž nechápu jak někdo může hodnotit ty domény pomocí robotů. Domena je subjektivní věc, jednomu se může zdát hezká druhému ne. Podle mě není možné prostě udělat algoritmus a tím to přepočítávat to je blbost.

    (0)

Komentáře jsou vypnuté.